Fenomenalne starcie w spotkaniu półfinałowym mistrzostw Starego Kontynentu! Włoska narodowa kadra ograła hiszpańską narodową drużynę i awansowała do wielkiego finału turnieju!

To było fantastyczne widowisko a wielbiciele piłkarscy obecni na stadionie mieli sporo szczęścia, gdyż mieli szansę śledzić ten bój i musimy wiedzieć o tym. Właśnie tego rodzaju starcia pokazują z jakiej przyczyny futbol jest w chwili obecnej najpopularniejszą sportową dyscypliną na całym świecie. W tym starciu fani mieli możliwość by podziwiać wszystko to, co w nożnej piłce najcudowniejsze. Dobrze ten mecz rozpoczęli gracze hiszpańskiej narodowej reprezentacji, jednak to gracze kadry narodowej Włoch ustrzelili pierwsze trafienie. Gracze trenowani przez szkoleniowca Luisa Enrique nie mieli w planach poddać się. Do remisu 10 minut przed zakończeniem spotkania był w stanie doprowadzić Alvaro Morata. Główny arbiter tego meczu zobligowany był do ogłoszenia dogrywki. O zwycięstwie zdecydować musiały karne, gdyż podczas dodatkowego czasu gry również nie pojawiły się trafienia. W trakcie konkursu jedenastek lepsza okazała się włoska kadra narodowa, która zwyciężyła rezultatem 4:2 i to ona zagra w niedzielę w finałowym meczu Euro 2020.