Selekcjoner Sousa przedstawił w tym tygodniu listę graczy drużyny narodowej na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru graczy odsuniętych z reprezentacji naszego kraju!

Selekcjoner Sousa przedstawił w tym tygodniu listę graczy drużyny narodowej na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru graczy odsuniętych z reprezentacji naszego kraju!

Mnóstwo chłopców, których celem są występy profesjonalne w nożną piłkę myśli o występie w rozgrywkach. Nie powinno nikogo dziwić to, że piłka nożna to w obecnej chwili najchętniej oglądana sportowa dyscyplina na świecie. Zawodnicy od młodych lat rywalizują o to, by w przyszłości grać w pojedynkach na najsławniejszych boiskach światowego futbolu. Powinniśmy jednak wiedzieć o tym, że droga do stania się graczem nie jest prosta i zmusza do bardzo dużo poświęceń. Chłopcy, którym się udało bardzo często wzbudzają niezwykle często zazdrość oraz w tym samym momencie szacunek wśród swoich znajomych. 24 zespoły będą rywalizować w Starego Kontynentu mistrzostwach, które się rozpoczną w przyszłym miesiącu. To bez grama wątpliwości dowodzi, iż na fanów nożnej piłki czekają podwyższone emocje. Turniej europejskiego czempionatu będzie trwać przez równy miesiąc, a więc bez wątpienia staniemy się świadkami dużej ilości trafień a także pojedynków piłkarskich. W naszym tekście z kolei chcemy zwrócić uwagę na kadrze Polski, ponieważ selekcjoner Sousa przedstawił listę piłkarzy na turniej Starego Kontynentu mistrzostw.

Opracowanie listy piłkarzy na wielkie zmagania jak na przykład Mistrzostwa Świata a także Mistrzostwa Europy od długiego czasu potrafi obudzić wśród wielbicieli piłkarskich oraz dziennikarzy sportowych ogromne doświadczenie w naszym kraju. Bardzo często się pojawiały w takich jak tych przypadkach sensacje, które nie każdemu przypadły do gustu. Identycznie było w tym przypadku. Trener Sousa zaprezentował graczy listę i z całą pewnością bardzo dużym zaskoczeniem był brak w narodowej drużynie Grosickiego Kamila, który przez wiele lat stanowił trzon naszej piłkarskiej drużyny. Od kilku miesięcy piłkarz West Bromwich Albion nie gra w piłkę często i to jest głównym powodem tego, że selekcjoner Paulo Sousa nie miał ochoty powołać go do drużyny narodowej ekipy na mistrzostwa Starego Kontynentu. W praktyce posiadamy fantastyczną drużynę narodową, która może powalczyć o świetny rezultat na czempionacie europejskim. W takiej sytuacji zostaje nam oczekiwać na otwierający pojedynek rozgrywek, gdzie Polska będzie się mierzyć z reprezentacją Słowacji.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy