TextBookers opinie 2022

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę https://www.textbookers.com

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeżeli zamierzasz pisać i potrzebujesz pracy, która będzie się z tym wiązać - świetnie, że to czytasz. TextBookers to platforma, która pozwala copywriterom na pisanie artykułów, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Czasem bywa tak, że nasza praca nie przynosi nam satysfakcji. Często też pieniądze są niewielkie, co może skutecznie zniechęcać.

Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo to może będziesz zainteresowany faktem, iż możesz dorobić sobie poprzez pisanie tekstów na zamówienie.

Umiejętność tworzenia poczytnych tekstów może stanowić ciekawą pracę. Bez względu na to, czy Twoja wypłata nie wystarcza do końca miesiąca, czy zamierzasz w przyszłości zawodowo zająć się pisaniem i potrzebujesz bodźca który zacząć realizować swoje cele.

Pisanie tekstów to doskonała możliwość poszerzania swoich wiadomości. Podczas współpracy z TextBookers realizujesz zadania zlecane przez osoby potrzebujące takich materiałów, jak na przykład teksty seo czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Robiąc to dodatkowo masz świadomość komfortu, że sam aranżujesz swój czas.

Gdy wolisz pracować rankiem, masz szansę wyboru. Możesz pisać w momencie, kiedy jesteś najbardziej produktywny.

Praca pisanie tekstów w sposób zdalny jest doskonałą możliwością zagospodarowania czasu tak, aby było to możliwie jak najbardziej komfortowe Ciebie.

Na dodatek masz poczucie sensu tego, co robisz.

Żaden człowiek nie chce robić rzeczy , które nie mają sensu. Natomiast pisanie dla TextBookers jest szansą na sensownewykorzystanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Natomiast jeżeli nie jesteś pewien, że będziesz zdolny napisać artykuł lub reklamę na dany temat - bez obaw!

zakres obszarów jakich dotyczą teksty, jest naprawdę szeroki. Dotyczy to też trudnością oraz znaków. Możesz wybierać spośród tekstów, które wiążą się z Twoją wiedzą jak i poziomem pisania, a więc nie obawiaj się i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, kształć się i zarabiaj pieniądze!

W dzisiejszych czasach, strona internetowa pełni rolę wizytówki dla firmy, dlatego tak ważne jest, żeby umieszczone na niej treści były jak najwyższej jakości. A jeśli chodzi o dobre treści, warto skorzystać z tego, co oferuje profesjonalny copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Textbookers to portal dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Rozwój internetu sprawił, że wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nic w tym dziwnego, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Copywriter oferta jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ na stronie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to opisy produktów, teksty specjalistyczne, a także teksty tematyczne, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. W ofercie można znaleźć również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze kompetentny copywriter SEO.

Na portalu, copywriterzy tworzą treści w aż trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal został zaprojektowany dla osób, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Textbookers jest świetnym miejscem dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.