Za jakiś czas pojawi się nowoczesny uwierzytelniania system na Netflix. Podział konta z najbliższymi może być bez porównania bardziej zawiłe!

Za jakiś czas pojawi się nowoczesny uwierzytelniania system na Netflix. Podział konta z najbliższymi może być bez porównania bardziej zawiłe!

Miłośnicy filmowych obrazów oraz produkcji odcinkowych mogą stać się mocno zaniepokojeni, gdyż z internetowej sieci przychodzą kiepskie powiadomienia. Znana jako Netflix platforma VOD myśli o tym żeby zakazać swoim płatnikom dzielenie kont. To była do obecnej chwili naprawdę komfortowa i niesamowicie znana funkcjonalność. Spora ilość abonentów opłatę pokrywa za pojedynczy rachunek i oni mają możliwość mieszkać w różnych budynkach. W finalnym rozrachunku platforma VOD Netflix nie zapowiedziała dogłębnego obostrzenia współdzielenia kont, ale zadecydowała przygotować pewne ograniczenie. Netflix strona internetowa z VOD planuje to żeby zastopować kont dzielenie klientom, którzy nie gromadzą się w tym samym pomieszczeniu. Na telewizorowych ekranach będzie się ukazywać powiadomienie, które ma na celu wymusić na płatniku uwierzytelnienie tego, że to on jest właścicielem. Weryfikacyjny kod na podany adres albo telefoniczny numer zamierza przesłać ten gigant pośród internetowych portali VOD. Płatnicy konta powinni w sytuacji jak ta mieć z tyłu głowy to, iż nastąpić mogą przeobrażania w korzystaniu z serwisu VOD Netflix.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy