Brazylijscy gracze mogą być już pewni wylotu na mundial, gdyż ograli narodową reprezentację Kolumbii rezultatem jeden do zera! Brazylijska drużyna właśnie zagwarantowała sobie promocję do światowego czempionatu w Katarze!

Brazylijscy gracze mogą być już pewni wylotu na mundial, gdyż ograli narodową reprezentację Kolumbii rezultatem jeden do zera! Brazylijska drużyna właśnie zagwarantowała sobie promocję do światowego czempionatu w Katarze!

Futbolowi sympatycy z całego świata świetnie zdają sobie sprawę z tego, iż drużyna narodowa Brazylii to jedna z najskuteczniejszych zespołów piłkarskich. Niejednokrotnie usłyszeć możemy o młodym zawodniku, który ma szansę na doświadczenie gigantycznej kariery piłkarskiej i pochodzi on właśnie z Brazylii. Bardzo duże grono piłkarzy, którzy uszczęśliwiali serca fanów futbolu z całej Europy puścił w Europę ten kraj. W tej chwili kadra Brazylii posiada niesamowicie silny skład, który bez cienia wątpliwości może rywalizować o pierwsze miejsce na mundialu, które będą się odbywać w roku 2022. Należy podkreślić to, iż zawodnicy narodowej reprezentacji Brazylii świetnie przebrnęli przez kwalifikacyjne zmagania do turnieju mistrzowskiego. Mieli okazję, by zapewnić sobie promocję do katarskiego mundialu. W czwartek, jednak potrzebowali do tego triumfu z reprezentacją Kolumbii. Brazylijscy piłkarze dobrze dali radę z tym przeciwnikiem i to dzięki temu mogli świętować ugranie awansu.

Brazylijska reprezentacja w aktualnie trwających kwalifikacjach do czempionatu światowego w Katarze tylko raz straciła punkty. To właśnie w starciu z kolumbijską narodową kadrą, które zakończyło się wynikiem 0 do 0 to się wydarzyło. Gracze Brazylii ponownie byli faworytem, kiedy przyszedł czas na pojedynek rewanżowy. Na boisku w Sao Paulo to spotkanie zostało rozegrane i piłkarze Brazylii byli bardzo zmotywowani, aby ograć swoich rywali. Rzutem na taśmę Brazylijczycy zdołali zdobyć rozstrzygającą bramkę, choć przez bardzo długi czas na tablicy utrzymywał się remisowy rezultat. Paqueta, który przyjął genialne zagranie od największej gwiazdy brazylijskiej narodowej drużyny Neymara Jr. zdobył gola, który przypieczętował zwycięstwo podczas tego pojedynku. Narodowa kadra Brazylii takim sposobem została pierwszym zespołem z Ameryki Południowej, która przypieczętowała sobie wyjazd na mundial w Katarze. Zmagania kwalifikacyjne są na finiszu i za chwilę znać będziemy pełne zestawienie drużyn, które będą walczyć o mistrzostwo czempionatu i dobrze to przyznać.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy