Dalszy ciąg mizernej gry Legii Warszawa w PKO Ekstraklasie! Górnik Zabrze ograł zawodników stołecznej drużyny wynikiem jeden do zera!

Dalszy ciąg mizernej gry Legii Warszawa w PKO Ekstraklasie! Górnik Zabrze ograł zawodników stołecznej drużyny wynikiem jeden do zera!

Bez wątpienia w aktualnie trwających rozgrywkach polskiej ligi aktualny mistrz kraju radzi sobie kiepsko. piłkarze Legii to aktualni mistrzowie polskich rozgrywek i należy mieć to na uwadze, a w chwili obecnej zajmują pozycję w strefie spadkowej. Starcie z Górnikiem z Zabrza miało w końcu skrócić fatalną passę zawodników Legii, lecz i w tej sytuacji brakło umiejętności do tego, żeby ugrać punkty. Zawodnicy z Zabrza od początku tego starcia wyglądali na genialnie uszykowanych i podczas pierwszej odsłony warszawska Legia nie potrafiła przeciwstawić się im. Zawodnicy Górnika po pierwszej odsłonie starcia wygrywali wynikiem dwa do zera i wszystko na to wskazywało, że będzie to następna przegrana mistrza PKO Ekstraklasy. Jednak na starcie kolejnej części tego starcia zawodnicy Legii wzięli się do pracy i dali radę doprowadzić do rezultatu remisowego. W ten sposób piłkarscy sympatycy zasiadający na stadionie mogli mieć nadzieje na niesamowite emocje na koniec tego starcia.

I niewątpliwie końcowe minuty tego meczu były niesamowicie emocjonujące. Głównie z powodu dyspozycji zawodników Górnika Zabrze, którzy w rozrachunku ostatecznym wygrali to spotkanie. Bramkę dającą wygraną strzelił w 96. minucie Kubica Krzysztof, który potrafił wykorzystać doskonałe zagranie od Erika Janzy. Swojego pierwszego gola po transferze do PKO Ekstraklasy zdobył zdobywca mistrzostwa świata sprzed siedmiu lat, a więc Podolski i należy to zapamiętać. była to wyjątkowa chwila dla tego gracza i nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego. Legia natomiast przegrała 7 mecz pod rząd i w tej chwili znajduje się na miejscu 17. w ligowej tabeli. Należy mieć na uwadze to, że jest to naprawdę fatalny wynik, jak na panującego wciąż mistrza polskiej ligi. Jeśli gracze warszawskiej Legii mają ambicję w dalszym ciągu grać w polskiej lidze to muszą wrócić do optymalnej dyspozycji. Mistrz polskiej ligi w innym wypadku sensacyjnie spadnie do pierwszej ligi.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy