Fantastyczna bramka Arkadiusza Milika we francuskiej ekstraklasie i triumf Olympique z Marsylii wynikiem dwa do jednego!

Fantastyczna bramka Arkadiusza Milika we francuskiej ekstraklasie i triumf Olympique z Marsylii wynikiem dwa do jednego!

Sympatycy piłkarscy z Francji nie mają powodów by narzekać na niedobór międzynarodowych triumfów ostatnimi czasy. Piłka nożna jest w chwili obecnej ukochaną dyscypliną sportu we Francji i to nie podlega żadnej wątpliwości. Francuscy sympatycy piłkarscy nadal są żądni następnych pucharów, gdyż uwielbiają tę sportową dyscyplinę. Narodowa reprezentacja Francji była niesamowicie silna w poprzednich latach, czego perfekcyjnym przykładem jest to, iż są obecnie panującymi mistrzami globu. francuscy sympatycy futbolu marzą też o tym, żeby klub francuski dał radę zwyciężyć w europejskich pucharach i warto zwrócić uwagę na ten fakt. Naprawdę blisko tego osiągnięcia było Paris Saint Germain w 2020 roku, gdy awansowali do finału Champions League. Jednak przegrali z Bayernem z Monachium w finale, w którego składzie występował kapitan reprezentacji Polski Lewandowski Robert. W tej chwili na francuskich stadionach mamy możliwość podziwiać grę Milika, który gra w drużynie Olympique z Marsylii.

Arkadiusz Milik nie ma w tym momencie łatwej sytuacji w zespole i na początku trzeba to podkreślić. Polak miał kłopot ze strzelaniem goli przez długi czas i właśnie dlatego selekcjoner OM podjął decyzję, by posadzić go na rezerwie. Polski zawodnik pokazywał jednak mnóstwo razy, że nie należy go przekreślać i warto dawać mu szansę. W minionym meczu polski napastnik zdołał skompletować 3 gole i to jest dobitnym przykładem tego. To z pewnością była doskonała prognoza przed kolejnym meczem, jednakże polski zawodnik kolejny raz rozpoczął starcie na rezerwie. OM w tym meczu mierzył się z Metz FC i naprawdę długo na tablicy wyników widniał wynik remisowy. Na boisko 14 minut przed zakończeniem spotkania szkoleniowiec OM podjął decyzję, by wprowadzić polskiego zawodnika. W scenariusz, że polski napastnik będzie w stanie zmienić przebieg tego meczu z pewnością mało kibiców piłki nożnej wierzyło. Arkadiusz Milik 6 minut później otrzymał doskonałe podanie i nożycami zmienił wynik tego spotkania. fantastycznej urody był ten gol Arka Milika i rozprawiali w tym temacie dziennikarze z całej Francji. Futbolowym kibicom z Polski zostaje liczyć, iż dzięki temu strzałowi sytuacja polskiego gracza w Olympique Marsylia odmieni się na dobre.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy