Messi Leo przestał być piłkarzem FC Barcelony! Jeden z najbardziej bramkostrzelnych graczy w dziejach europejskiej piłki nożnej zmienia klub na PSG!

Messi Leo przestał być piłkarzem FC Barcelony! Jeden z najbardziej bramkostrzelnych graczy w dziejach europejskiej piłki nożnej zmienia klub na PSG!

Bez wątpienia ruchy transferowe piłkarskich ekip podczas pauzy między ligowymi rozgrywkami są często ekscytujące. Jednakże to, co mieliśmy okazję śledzić tego lata zadziwiło mnóstwo sympatyków piłki nożnej. Większość sympatyków była przekonana, że Leo Messi będzie reprezentantem FC Barcelony do zakończenia swojej przygody z futbolem. Drużyna z Hiszpanii ma jednak problemy finansowe i argentyński piłkarz nie mógł nic zrobić, był zobligowany znaleźć nowy zespół. Zespołem, który podjął decyzję, aby zaproponować kontrakt dla skrzydłowego drużyny narodowej Argentyny okazał się PSG. Klub z francuskiej ligi zaproponował argentyńskiemu piłkarzowi atrakcyjną ofertę umowy, którą były zawodnik Barcy zaakceptował. Należy zdawać sobie sprawę, że to bez żadnych wątpliwości kluczowy moment w historii światowej piłki nożnej. Wielbiciele piłki nożnej od dziś będą mogli podziwiać grę Messiego na stadionach francuskich. Na pewno wiele osób zaciekawione będzie tym, w jaki sposób Messi odnajdzie się w nowych warunkach. Argentyńczyk stworzy tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe Kylian oraz Neymar Jr, co może zagwarantować wicemistrzowi Francji mnóstwo pucharów.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy