Niezwykłe przeżycia w końcowych minutach batalii z narodową kadrą Anglii! Szymański ustrzelił gola i stał się bohaterem kibiców z Polski!

Niezwykłe przeżycia w końcowych minutach batalii z narodową kadrą Anglii! Szymański ustrzelił gola i stał się bohaterem kibiców z Polski!

Od dawna jesteśmy świadomi faktu, że reprezentacja polska piłkarska występująca na stadionie w Warszawie jest naprawdę ciężka do powstrzymania. Przegrywamy na tym boisku rzeczywiście rzadko i dobrze mieć na uwadze fakt, iż duża w tym zasługa fanów piłki nożnej z naszego kraju. Kiedy Narodowy Stadion jest wypełniony do ostatniego krzesła gracze naszej drużyny dostają nadprogramowego zastrzyku energii. Gracze selekcjonera Paulo Sousy w zmaganiach kwalifikacyjnych do mundialu spisują się do tej pory naprawdę nieźle, jednakże ich dyspozycja oddalona jest od perfekcji. W wieczór środowy polskich piłkarzy czekał niezwykle ciężki test, jakim bez wątpienia był mecz z piłkarską reprezentacją Anglii. To jak ciężkim oponentem w historii starć naszej drużyny narodowej są piłkarze angielscy ma świadomość tego każdy futbolowy kibic z naszego kraju. Nie można było sobie pozwolić na zawahanie w takiej sytuacji, gdyż niezwykle istotne było zdobycie największej ilości oczek.

Przed tym spotkaniem nasza reprezentacja była odgórnie skazywana na klęskę. Warto z całą pewnością zrozumieć to, iż gracze z Polski zazwyczaj mocno potrafią się zmobilizować na starcia ze znacznie potężniejszymi. W tej sytuacji było identycznie i należy mieć na uwadze to, przez bardzo długi czas mogliśmy nawet pomyśleć, że kadra narodowa Polski powalczyć może o trzy punkty z angielską drużyną narodową. Było to strasznie ciężkie starcie dla naszych zawodników i z całą pewnością powinniśmy ich pochwalić za walkę do końca spotkania. Kiedy bramkę w 80 min. zdobył Kane Harry wydawać się mogło, iż to może być koniec marzeń o pozytywnym wyniku. Reprezentacja Polski przez cały czas poszukiwała szansy na zdobycie gola i nie planowała odpuścić. W dodatkowym czasie pojedynku, który doliczył arbiter gola na wagę rezultatu remisowego ustrzelił gracz ateńskiego AEK-u Damian Szymański. Była to z pewnością przyjemna chwila dla tego młodego gracza. Drużyna polska na koniec wyłuskała rezultat remisowy na Narodowym w meczu z narodową drużyną Anglii i dzięki temu nadal ma ogromne szanse na awans na światowe mistrzostwa.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy