Porażka narodowej kadry Polski w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały mecz kadry Czech!

Porażka narodowej kadry Polski w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały mecz kadry Czech!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu zespołu narodowego Polski były średnio udane. Oczywiście nasi reprezentanci dali radę awansować do pucharowej fazy, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Sympatycy piłkarscy z Polski zgodnie uważali, iż zmiana na pozycji szkoleniowca jest konieczna. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym szkoleniowcem kadry narodowej Polski, a jego pierwszym istotnym oponentem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, by zwyciężyć.

Nastroje w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fenomenalne, jednak weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Czeska kadra narodowa bowiem dała radę strzelić dwie bramki już po 3 minutach pojedynku. Zarówno dla graczy, jak i kibiców zebranych na stadionie w Pradze to było ogromne zaskoczenie. Od pierwszego gwizdka sędziego zawodnicy narodowej drużyny Czech prezentowali się dużo lepiej od polskich graczy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się zmieni. Piłkarska reprezentacja Polski prezentowała się nieco lepiej w drugiej połowie tego meczu, jednakże to czescy piłkarze strzelili gola numer 3. Zdobywcą bramki numer 3 w 64. minucie był Kuchta. Zawodnicy zespołu Polski dali radę strzelić wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem spotkania. Należy przyznać to, że ten mecz w wykonaniu kadry narodowej Polski był kiepski. Bez wątpienia nie w ten sposób debiut w naszej reprezentacji wyobrażał sobie portugalski selekcjoner Santos. Drużyna polska w drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych zmierzy się z narodową kadrą Albanii. Z całą pewnością w tym spotkaniu drużyna narodowa Polski musi zgarnąć 3 punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy